• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Na Ziemi można zobaczyć wiele fantastycznych miejsc. Trudno w takim razie w krótkim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to nierealne. I dlatego może skupmy się trochę bardziej na odkrywaniu fantastycznych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba ten egzotyczny kierunek? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to stosunkowo prosta destynacja.
Zapewne są łatwiejsze państwa, przykładowo Włochy, lecz jeżeli w rachubę wchodzi Azja, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Tanio, bezpiecznie, a do tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest również wyspa Phuket – to chyba raj. Nieciekawa jest Pattaya, choć pewnie faceci poszukujących nocnych uciech będą wniebowzięci.
źródło: http://studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, www.freedomtravel.pl, http://www.modnezwierzaki.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.